وبلاگ

آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

برگزاری دوره آموزشی تعمیرات موبایل در شیراز

تعمیرات موبایل از لحاظ بازار یکی از رشته های پر درآمدی است که بین جوانان رایج است و این رشته ( تعمیرات موبایل ) بصورت کلی در همه جای کشور درآمد خوبی دارد. ما با دوره آموزش تعمیرات موبایل در شیراز ، مرکزی تخصصی برای علاقمندان به این رشته تاسیس کردیم که بصورت حرفه ای به کار آموزان آموزش میدهیم.

در کارگاه آموزشی ما از اساتید مجرب و با تجربه برای آموزش به کار آموزان  انتخاب کرده ایم.

در کلینیک ما از جدیدترین ابزار های فوق پیشرفته برای تعمیرات موبایل و جدیدترین گوشی ها برای تمرین استفاده میشود.

در اصل شما با هر دانشی میتوانید در دوره های آموزشی ما شرکت کنید.

در دوره های آموزشی ما بصورت نرم افزاری میباشد یعنی پس از پایان دوره به یک تعمیرکار نرم افزار موبایل تبدیل میشوید و با خیال راحت وارد بازار کار شوید.

برای آموزش تعمیرات نرم افزاری در کارگاه ما نیاز نیست که کارآموز برای گذراندن دوره لبتاپ یا کامپیوتر به همراه داشته باشد.

ما برای رفاه حال کارآموزان در اختیار هر یک نفر یک کامپیوتر و یا یک لبتاپ قرار میدهیم و از دوستانی که از شهر های جنوبی کشور قصد شرکت در دوره های ما را دارند به خوابگاه معرفی میکنیم.

سرفصل های آموزش

آموزش کلیه باکس های ، دانگل و نرم افزارها جهت خدمات دهی گوشی و تبلت

آموزش کبیه باکس ها از جمله Sigma Xiaomi Miracle Hydra Hua Chimera tool Best HCU HDE Miracle Se Tools BST

این باکس ها برای فلش و آنبریک کردن و ترمیم سریال برند های زیر میباشد

که در مجموعه ما بصورت علمی به شما آموزش داده میشود و کاراموز به صورت عملی به شما با باکس ها استفاده میکنند این باکس ها برای خدمات دهی برند های زیر میباشند

شیائومی Xiaomi

سامسونگ Samsung

اپل / ایفون Apple / iphone

هواوی Huawei

الجی LG

اچ تی سی HTC

نوکیا Nokia

تبلت و گوشی های چینی و …

تمامی برند ها بصورت صفر تا صد با حوصله و در محیطی آرام به تمامی کارآموزان آموزش داده میشود.

توجه داشته باشید ما نه تنها با باکس و ابزار به کارآموز آموزش میدهیم. بلکه با در نظر داشتن سطح بالای آموزش یاد میگیرید که چگونه تعمیرات نرم افزاری دستگاه ها را بدون باکس و دانگل و ابزار انجام دهید.

 

کلینیک ما در چه زمینه هایی فعالیت دارد ؟

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت

آموزش پروگرام و تعویض آیسی های چسبی

پیش نیاز های دوره تعمیرات نرم افزار؟

این دوره نیاز به هیچگونه پیش زمینه ای ندارد حتی نیازی به آوردن هارد یا لبتاپ ندارید کافی است فقط علاقه به کسب مهارت و تخصص جهت درآمد زایی داشته باشید.

این دوره چقدر زمان میبرد؟

این دوره به مدت یک ماه و 120 ساعت میباشد

بعد از پایان دوره میتوانم وارد بازا کار شوم ؟

کارآموز بعد از گذراندن دوره ی ما ( آموزش تعمیرات موبایل در شیراز ) قادر به حل تمامی مشکلات نرم افزاری موبایل میشود و قدری قوی و متخصص میشود که میتواند که به راحتی وارد بازار کار شود.

هزینه شروع به کار شغل تعمیرات نرم افزار موبایل چقدر است ؟

در آموزشگاه ما تمامی مفاهیم بصورت علمی و مفهومی آموزش داده میشود . شما بعد از تسلط به باکس و دانگل ها وارد سطح یشرفته تر آموزش ، یعنی تعمیرات بدون باکس و دانگل میشود که ما به شما آموزش میدهیم تا جایی که ممکن است بدون ابزار تعمییرات گوشی ها را انجام دهید و بدون خرید ابزار های پر هزینه با حداقل امکانات ممکن وارد بازار کار شوید ، شروع به فعالیت و کسب درآمد کنید

این دوره بصورت خصوصی برگزار میشود یا نیمه خصوصی ؟

بصورت پیشفرض ما دوره ها را بصورت چند نفره و نیمه خصوصی برگزار میکنیم ولی میتوانیم بنا به درخواست کار آموز دوره را بصورت خصوصی هم برگزار کنیم.

پشتیبانی این دوره به چه صورت است؟

ما برای رفاه حال کارآموزان ویدیو ها و آموزش هایی را درون سایت قرار میدهیم و یک اکانت سایت به کارآموزان داده میشود که بصورت آنلاین به جدیدترین آموزش های دوره های نرم افزاری دسترسی داشته باشند.

همینطور شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری با اساتید تیم ما در ارتباط باشید.

در صورت عدم یادگیری چیکار کنیم ؟

در صورت عدم یادگیری ، دوره برای کارآموز تجدید دوره میگردد و تا زمانی که کارآموز تمامی سرفصل ها و مباحث را یادنگرفته است میتواند در کلینیک ما حضور داشته باشد

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

*

code