فایل شیائومی Eng Firmware Xiaomi Redmi 5 Plus

نوع فایل
Eng Rom Xiaomi Redmi 5 Plus
حجم فایل
1500 مگابایت
پرداخت و دانلود
  خرید این محصول

فایل Eng Firmware Xiaomi Redmi 5 Plus

با سلام خدمت کاربران محترم در این پست قصد داریم فایل Engineering Rom Xiaomi Redmi 5 Plus را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم وبه همراه آموزش نصب بصورت ویدیو فارسی در اختیار شما قرار دهیم شیائومی Eng Firmware Xiaomi Redmi 5 Plus

Engineering Rom یا همان Engineering Firmware رام های مهندسی شده ای هستند که توسط توسعه دهندگان شرکت شیائومی ساخته شده است  این رام فاقد رابط کاربری میباشد و ترجیحا برای ترمیم سیستم عامل دستگاه استفاده میشود بعنوان مثال ترمیم بوت و یا تغییر منطقه و همچن برای ترمیم سریال و شبکه دستگاه نیز کاربرد دارد 

بعد از نصب کردن این فایل دستگاه بصورت پیشفرض روت میشود و دیاگ دستگاه (ِDiag) دستگاه فعال میشود که به راحتی میتوان عملیات ترمیم سریال را انجام داد را بدون آنلاک لوت لودر انجام داد

تنها کاربرد این فایل فقط ترمیم سریال نمیباشد گاهی وقتا امکان دارد که با رایت اشتباه رام یا فریمور رسمی دستگاه دچار اختلالات نرم افزاری شود و با نصب مجدد رام رسمی  این مشکلات برطرف نشود و بهترین راه این است که یک بار رام Eng frimware  نصب شود و مجدد رام رسمی بروی دستگاه رایت کنید که ما تمامی نکات را در پکیج آموزشی آموزش داده ایم.

بعنوان مثال رایت این فایل در حالت Edl بدون نیاز به خرید اکانت اتورایز و آنلاک بوتلودر و سرور

و در حالت فست بوت بدون نیاز به باکس و دانگل

و تمامی نکات ضروری که قبل از رایت این فایل باید بدانید را بصورت کامل توضیح داده ایم

شیائومی Eng Firmware Xiaomi Redmi 5 Plus

فایل شیائومی Eng Firmware Xiaomi Redmi 5 Plus

 

 

مواردی که قبل از دانلود این فایل باید در نظر داشته باشید 

قبل از دانلود این فایل باید مطمین شوید که کد نیم و پرداکت کد دستگاه با کد نیم و پرداکت کد که در توضیحات فنی رام مهندسی  قرار داده ایم یکی باشد. و تمامی توضیحات زیر با دقت مطالعه نمایید.

 

توضیحات فنی :

مدل دقیق دستگاه : Xiaomi Redmi 5 PLUS

کد نیم : MEG7, MEE7, MET7, MEI7

پروداکت نیم : ( VINCE )

✅ فعال بودن دیاگ برای ترمیم سریال 

✅ حل مشکل بیس باند و شبکه

✅ حل مشکل خاموشی 

✅ قابل رایت بدون باکس

✅ حل مشکل منطقه

 

پرداخت و دانلود

 

 

 

مباحثی که درون با تهیه پکیج در اختیار شما قرار میگیرد.

در صورتی که پکیج آموزش نصب رام مهندسی یا ENG Firmwrae رام هم دریافت کنید تمامی نکاتی که قبل از رایت این فایل مهندسی باید بدانید رو بصورت کامل در اختیار شما قرار میگیرد و همچنین آموزش فلش و نصب رام مهندسی در وضعیت بوتلودر لاک و آنلاک در حالت edl یا Port 9008 و فست بوت به صورت کامل آموزش داده شده که تمامی آموزش ها بدون باکس مبیاشد و با و نحوه رایت فایل فست بوت در حالت edl بدون اتورایز و کریدیت و سرور ریموت.

و دیگر آموزش ها مثل :

آموزش نصب رام مهندسی در حالت EDL 

آموزش آنبریک و حل مشکل هنگ لوگو دستگاه های شیائومی با نصب رام رسمی در حالت EDL در حالت بوتلودر لاک

آموزش نصب رام مهندسی در حالت فست بوت (بوتلودر آنلاک)

آموزش آنبریک دستگاه های شیائومی با  نصب رام های رسمی و مهندسی در حالت بوتلودر لاک و انلاک در حالت EDL (بدون باکس و هزینه اضافی)

آموزش بکاپ EFS و ریسیت EFS در حالت های مختلف

آنلاک بوتلودر فقط برخی از دستگاه ها در حالت EDL و پورت ۹۰۰۸ (فقط دستگاه هایی که توسط نرم افزار ارائه شده قابل انجام است) این متد به صورت جامع میباشد فقط برخی از دستگاه ها را پشتیبانی میکند.

و در صورت خرید فایل به صورت تکی فقط لینک مستقیم رام مهندسی یا ENG Firmware در اختیار شما قرار میگیرد.

 

 

این فایل با چه نرم افزار هایی و باکسی قابل رایت میباشد ؟

در حالت بوت لودر آنلاک با نرم افزار MI flash در حالت فست بوت قابل رایت میباشد.

و در حالت بوت لودر لاک

UMT، Chimera ،Hydra ، Miracle Xiaomi، UFI و هر باکس و دانگلی که قابلیت ساپورت دهی دستگاه های شیائومی را داشته باشد قابل رایت است. 

در صورتی که نیاز به نرم افزاری دارید که بتوانید تعمیرات نرم افزاری گوشی های شیائومی را انجام دهید ما این نرم افزار را به شما پیشنهاد میدهیم

این فایل همانند رام های رسمی با ابزار هایی که دستگاه های شیائومی را ساپورت میکنند قابل رایت است.

 

 

و دیگر امکانات امکانات این رام 

حذف NV DATA :

بعد از نصب کردن این فایل در بعضی از دستگاه های کوالکام  شیائومی بصورت پیشفرض NV دستگاه پاک میشود که به این عمل erase nv هم گفته میشود این فرایند زمانی کاربرد دارد که دستگاه به مشکل NV DATA بر خورده باشد یا دچار مشکل بیسباند شده باشد و در صورتی که مشکل دستگاه نرم افزاری باشد این مشکل بر طرف میشود.

 

حل مشکل بوت لوپ دستگاه  و آنبریکی 

زمانی که گوشی BootLoop و یا روی آرم هنگ کرده باشد و شما نمیتوانید با رایت کردن رام های رسمی گوشی را فلش کنید. ولی Engineering Firmware قابلیت فلش کردن دستگاه را در حالت EDL. و FastBoot به شما میدهد و بعد از رایت Engineering Firmware میتوانید به راحتی گوشی خود را با رام رسمی فلش کنید و تمامی مشکلات نرم افزاری دستگاه را برطرف نمایید.

 

فواید استفاده از این رام برای ترمیم و تغییر سریال 

 

ترمیم سریال : با رایت این فایل ADB و دیاگ مود ( Diag Mode ) گوشی. بصورت پیش فرض فعال میشود و شما میتوانید به راحتی سریال دستگاه خود را ترمیم کنید.

بعد از نصب این فایل به آسانی میتوانید در حالت بوت لودر لاک عملیات ترمیم و  تغییر سریال گوشی شیائومی را انجام داد چون این رام بصورت پیشفرض روت هست و دیاگ دستگاه فعال میشود و به راحتی میتوانید EFS دستگاه را ریست کنید و فایل QCN ویرایش شده را رایت کنید و یا با کرک باکس شیائومی عملیات ترمیم سریال بدون فایل ENG QCN را انجام دهید و سپس رام رسمی را نصب کنید.

 

این فایل در چه حالت هایی قابل نصب است ؟

این فایل در حالت بوت لودر لاک در حالت EDL به روش و متدی که ما درون پکیج قید کرده ایم بدون باکس و دانگل فقط با نرم افزار رایت میشود.(سه متد بصورت کامل بدون باکس آموزش داده شده است)

و همچنین در حالت بوتلودر آنلاک در حالت فست بوت رایت میشود.

مشکالات شبکه دستگاه شیائومی چگونه با این فایل حل مشیود ؟

  • زمانی که بر روی گوشی های شیائومی فایل مهندسی نصب باشد به راحتی میتوانید سریال دستگاه را چنج کنید
  • این فایل مشکلاتی نظیر no service دستگاه شیائومی را که برگرفته از مشکلات شبکه هست در صورتی که نرم افزاری باشد بر طرف میکند ابتدا قبل از نصب رام مهندسی از فایل EFS  و فایل QCN دستگاه خود بکاپ بگیرید و سپس این فایل مهندسی شده را از طریق فست بوت رایت کنید و بعد از رایت، فایل QCN دستگاه را ریستور کنید و مجدد گوشی را با رام رسمی در حالت فست بوت  فلش کنید همانطور گه گفتیم در صورتی که مشکل نرم افزاری باشد این مشکل بر طرف مشیود ( تمامی موارد ذکر شده را جدی بگیرید تا دستگاه به مشکل دیگر دچار نشود)
  • حل مشکل پیغام NV data  در زمان روشن شدن گوشی
  • ریست EFS دستگاه های شیائومی در حالت فست بوت و ABD

 

دانگرید ورژن رام و منطقه دستگاه

بعد از نصب این رام مهندسی میتوانید هر ورژن و منطقه رام دیگر را نصب نمایید و طراحی این فایل بصورتی انجام شده است که بر روی تمامی منطقه ها و ورژن ها قابل رایت باشد.

 

حل مشکل شبکه و بیس باند ( Baseband ) : در صورتی که گوشی شما دچار مشکل نرم افزاری بیس باند شده باشد. با رایت این فایل میتوانید این مشکل را برطرف کنید.

 

در نظر داشته باشید که بعد از نصب Engineering Rom امکان دارد. سریال دستگاه شما بصورت پیشفرض صفر شود که میتوانید با رایت کردن فایل Eng Qcn این مشکل را برطرف کنید.

 

در نظر داشته باشید تمامی فایل های ENG Firmware توسط توسعه دهندگان شیائومی ارائه شده و ما فایل را بصورت فابریکی و بدون دستکاری در اختیار شما قرار میدهیم.

و هرگونه مشکل و استفاده نادرست از این فایل بر عهده خریدار میباشد و تیم ما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شیائومی ردمی Eng Firmware Xiaomi Redmi 5 Plus

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *